Yerli ve Yeşilçam Film Önerileri

Yerli Film İzle

Türk sinemasının vizyona girecek birbirinden önde gelen yapımları yine karşımıza çıkıyor. Komediden aksiyona, maceradan korkuya varıncaya kadar birbirinden kaliteli yerli türk filmleri 2019 yılı sona ererken yine sizlerle olacak. Full hd görüntü kalitesinde sinemaseverlerle buluşturulacak yapımlarda tamamen özgün konular ve olaylar ele alınıyor. Üstelik uzman oyuncu kadrosu ve usta yönetmenleriyle sıra dışı olmaya devam eden yerli filmleri sitemiz üzerinden hızlıca izleyebileceksiniz. Sizin için birbirinden farklı görüntü kalitesi sunan sitemizde filmleri hem tek parça hem de tamamen full hd kaliteden ödün vermeden anında seyredebileceksiniz.

Ortada duran tüm bu özelliklerine yer verilirse her anlamda yerli film özelliğine dayanarak gerçekten de önde gelen yapımlar arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dikkate almamız gerekecektir. Bütün bu nitelikleri bağlamında siz de dört dörtlük profesyonel bir şekilde bu filmleri her yerden hızlıca izleme imkanı bulacaksınız.

Vizyona Girecek Yerli Filmlerin Adresi

Yerli filmler arasında maceradan korkuya, komediden romantik türe varıncaya kadar türk filmleri izle imkanı sizi bekliyor. Usta komedyenler ve usta oyuncu kadrosuyla vizyona giren en yeni Türk filmlerini telif hakkı sorunu olmadan sitemiz üzerinden anında seyretme ayrıcalığı gerçekten de sizleri bekliyor. İşte ortada duran tüm bu özelliklerine yönelik değerlendirilirse en iyi yapımları anında izleme şansını siz de yakalamış olacaksınız.

unnamed

Tüm bu niteliklerine yönelik olarak aktarıldığı zaman her anlamda kaliteden taviz verilmeden vizyona girecek en yeni yapımları anında kesintisiz olarak izleme şansı sizi bekleyecektir. Bu özelliklerine yönelik olarak değerlendirilirse profesyonel Yeşilçam yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik herhangi bir görüntü kaybı ve araya reklam yazısı girmeden tamamen orijinal halde filmleri anında izleme şansı sizi bekliyor olacaktır. Bu açıdan yer verildiği zaman gerçekten de son derece kusursuz yapımlar olarak karşımızdaki yerini koruduğunu kesinlikle ele almamız mümkün kılınacaktır. Hemen siz de yer verilen tüm bu olanaklar ölçüsünde birbirinden kaliteli yapımları anında seyredebilirsiniz.

Yeşilçam Tadında En Yeni Yapımları Seyretmek Artık Çok Kolay

Yeşilçam sineması yapımları tadında hazırlanmış en yeni 2019 yapımı Türk filmlerini kesintisiz olarak anında seyredebileceksiniz. Bunun yanı sıra farklı görüntü kalitesi ve tam 4K ultra hd görüntü kalitesinden ödün vermeden istediğiniz filmler sizi bekliyor olacaktır. Bu açıdan değerlendirilirse Türk sinemasının önde gelen yapımları burada. Yer verilen bu nitelikleri çerçevesinde Türk sinemasının kesintisiz olarak en iyi filmini anında seyretme şansını yakalamış olacaksınız.

Bunun yanı sıra başarılı yapımlar imdb üzerinden popülaritesine göre gruplandırılıyor. İşte burada yer alan puanlama sistemine göre aradığınız film yapımlarına daha kısa sürede anında ulaşabilme ayrıcalığı bulacaksınız. Bunun yanında yapım tarihine göre – vizyon tarihine göre – türüne göre gibi birbirinden farklı kategorilerde dilediğiniz yapımı anında kesintisiz bir şekilde anında izleme imkanı sizi bekliyor. Ortada duran tüm bu niteliklerine dayanarak son derece fark yaratmaya devam eden anlayış çerçevesinde full hd yapımlara yer verilmesi gerekir.

Filmleri İster Bilgisayardan İster Mobilden Anında İzleyin

En yeni yapımları herhangi bir görüntü kaybı olmadan ve donma problemiyle karşı karşıya kalmadan en hızlı şekilde izleme şansı sizi bekliyor olacak. İşte yer verilen tüm bu özellikleri doğrultusunda değerlendirildiği zaman gerçekten bütün bu yapımların öne çıkan yanlarıyla fark yaratan nitelik olarak değerlendirildiği mümkün. Siz de bilgisayar üzerinden masaüstü sitemize ya da mobil uyumluluk derecesi yüksek mobil sitemiz üzerinden anında bağlanabilir ve filmlerimizi donmadan izleyebilirsiniz. Bu özelliklerine yönelik aktarıldığı zaman son derece fark yaratan niteliklerini bir arada tutarak son derece kusursuz hizmet anlayışı çizgisinden ayrılmadan hareket edildiğini dikkate almak gerekecektir. Her anlamda kaliteli ve de ultra hd yüksek çözünürlük kalitesine sahip yapımları anında izleme şansı sizi bekliyor.

İstediğiniz Kategoride Yerli Yapımları Anında Seyretme Şansını Yakalayın

Türk filmleri içerisinde komedi, dram, romantik, macera ya da korku gibi dilediğiniz film türünü kendiniz filtreleyip anında izleme şansı bulacaksınız. Herhangi bir şekilde donma problemi yaşamadan veya araya reklam girme gibi bir dertle karşı karşıya kalmadan anında hızlı bir şekilde bütün bu filmleri hızlıca seyretme avantajı sizi bekliyor olacak. Önde gelen bütün bu niteliklerine yönelik olarak aktarıldığı zaman fark yaratan anlayış çerçevesinden ayrılmadan kesintisiz hizmet kalitesinde hareket edildiği ortada duran özelliği bir arada tutacaktır.

İşte yer verilen tüm bu kriterler neticesinde her halükarda istediğiniz kategori sınıflandırması üzerinden dilediğiniz şekilde bütün filmleri anında seyretme şansı sizi bekliyor. Bu özellikleri bağlamında yer verildiği zaman dünden bugüne dek en iyi olanaklarda son derece kaliteli yapımlar sizi bekleyecek.

4K Görüntü Kalitesinde 2019 Yapımı Yerli Filmleri Kaçırmayın

Teknolojinin bütün olanaklarından yararlanılarak sitemiz üzerinde 4K görüntü kalitesinde yapımlara yer veriyoruz. Bu sayede 2019 yılı sona ererken vizyona girecek en yeni yapımları yine sitemizden kesintisiz bir şekilde izleme şansı sizi bekliyor. Üstelik üyelik şartı olmadan ve de reklam izleme gibi bir ön koşul olmadan hızlı bir şekilde bütün filmleri kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Tüm sinema filmleri %100 telif hakkı alınmış olarak sitemiz üzerinden yayınlanıyor ve bu sayede herhangi bir emek hırsızlığı söz konusu olmamaktadır. İşte bu bilinçle hareket eden sitemiz üzerinden filmlerimizi hem masaüstü platform üzerinden hem de mobil sitemiz üzerinden anında seyretme şansını sizler de yakalayacaksınız.

İşte 2019 Yılının Vizyona Girecek En Yeni Yerli Filmleri

Türk sinemasının gelişimi sürekli olarak devam eder. Türk sineması durağanlığı sevmez ve her ne kadar çekilecek konu kalmadı dense de yaratıcı zekanın ortaya koyacağı üretim muhakkak olacaktır. İşte bu anlayış doğrultusunda 2019 yılı sona ererken en yeni yerli yapım Türk sineması filmlerini bir araya getirdik. Bu filmler vizyona girmesi en çok beklenen Türk yapımı filmler olup her türden en popüler olanlarına yer verdik. Bu filmlerin tamamını sizler de anında sitemizden hızlı bir şekilde seyretme şansını gerçekten de yakalama şansını elde etmiş olacaksınız. Şimdiden iyi seyirler…

Mucize 2 Aşk (6 Aralık 2019)

Mahzun Kırmızıgül’ün yine yönetmenliğini üstlendiği sinema filmi ilki 2014 tarihinde vizyona giren Mucize adlı filmin devam filmi olarak seyircisiyle buluşuyor. Filmde yine Mahzun Kırmızıgül tarafından köyden kente göç eden Anadolu insanının içerisinde bulunduğu çalışma koşullarıyla yaşam şartları bir kere daha beyaz perdeye taşınıyor. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman sinema filminin Doğu – Batı kültürü arasındaki kültür farkına temas eden yapım olarak karşımıza çıktığını dile getirmemiz gerekiyor. İlk filmde ise Ege’nin cennet köşesinden bir kasabasından Anadolu’nun en ücra bir köşesine sürgüne gönderilen öğretmenin dramatik hayat hikayesi konu alınıyordu. Bu filmde yine sosyal olaylara değinen yönetmen Mahzun Kırmızıgül şimdi de Anadolu’nun Doğu ve Güneydoğu sorunlarına ilişkin güncel sorunlarını sinemaseverlerle buluşturuyor. Bu filmde ise kırdan kente yapılan göç ve de bu göçün getirdiği koşullar her açıdan ele alınacak. Aziz ve Mızgin yaşadıkları Kars’tan İzmir’e yerleşme kararı alırlar. Ancak kendilerini bir anda bambaşka bir dünya içerisinde bulacaklardır. Aynı zamanda yaşanmış bir olayın beyazperdeye taşındığını da dile getiren yönetmen Mahzun Kırmızıgül 1960 yılı Türkiye’sine yönelik olarak konunun seçildiğini dile getiriyor. Öte yandan dönemin otomobilleri ve kıyafetleri de kullanılarak filmin çekimleri İzmir’in Foça ilçesinde ve Kars’ta tamamlandı. Film 6 Aralık’ta vizyona girecek.

Cep Herkülü : Naim Süleymanoğlu (22 Kasım 2019)

5da9caa47af507197012cff8

18 Kasım 2017 tarihinde yaşama veda eden ve 1.47 boyuyla ona spor tarihinde “cep herkülü” lakabı verilen Naim Süleymanoğlu dönemin cumhurbaşkanı Turgut Özal tarafından Bulgaristan’dan Türkiye’ye getirildi. Spor tarihi boyunca gerçekten de tüm haltercileri imrendirecek hatta kıskandıracak derecede rekor düzeyde başarılara imza atmayı başarmış Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikâyesi her yönüyle sinemaya aktarılıyor. Belgesel film sevenlerin mutlaka izlemesi gereken sinema film ünlü haltercinin ölümünün üzerinden geçen 2. yılı anısına beyazperdeye taşınmış olarak karşımıza çıkıyor. Naim Süleymanoğlu’nu filmde Bulgar oyuncu Hayat Van Eck canlandırıyor. Özer Feyzioğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu sinema filmi 22 Kasım 2019 tarihinde en çok beklenen yapımlardan birisi olarak merakla beklenen film olarak karşımıza çıkıyor.

Baba Parası (1 Ocak 2020)

thumbs_b_c_d0fe6c3e153e3276998886560965a06c

Yeni yılın ilk günü yani 1 Ocak 2020 tarihinde Düğün Dernek, Çalgı Çengi gibi ses getiren gişe rekortmeni filmlerin yönetmeninden Baba Parası vizyona girmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin en zengin iş adamlarından birisinin iki üvey oğlunun babalarının ölümünün ardından onlara kalacağı mirası kardeş kardeş paylaşmayı başarıp başaramayacaklarını ekranlara taşıyan yapım olarak karşımızda. Fakat babanın paralarını sakladığı para kasasının şifresi sadece ölen babada bulunuyor. Bütün planları alt üst eden bu gelişmenin ardından Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini bekleyecek olan final gelişmenin ne olacağı ise şimdilik merak edilenler arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 (31 Ocak 2020)

atş2-1620x600

Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı’nın başrolde yer alacağı sinema filminde yine nostalji tutkunlarını 1960 yıllarına götürecek bir yapım daha. Bu kez yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak – İpek Sorak ikilisi bir arada otururken filmin detaylıca konusu hakkında hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Sadece aşkın tesadüfleri severek birbirinden daha önce hiçbir şekilde haberi dahi olmayan iki ayrı dünya insanının nasıl olup da birbirine aşık olduklarını sinemaya yansıtan yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ortada duran tüm bu özellikleriyle ilk filmi Aşk Tesadüfleri Sever filminin ikincisi olarak devam filmidir. Bu filminde ilk film kadar romantik film sevenlerin gişe rekoru kıracağı yapım olup olmayacağı her anlamda merak edilenlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Aman Reis Duymasın (13 Aralık 2019)

aman_reis_duymasin_13_aralik_ta_vizyonda_h145644_6b6b4

Yeraltı mafyasının başından geçen olayları konu alan sinema filmi her açıdan mafya üyelerinin çıktıkları tatilde başlarına gelen trajikomik olayları peşi peşine sıralıyor. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman filmin günümüzdeki şehir magandaları ve şehir eşkiyacılığı olaylarına da parmak bastığı ortada duruyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz filminin oyuncularını bir araya getirerek Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba ve Savaş Özdemir gibi isimlerin başrolde yer aldığı sinema filmi Türk mafya sorunlarına sinema üzerinden eğiliyor. Hızır Çakırbeyli adındaki mafya liderinin adamlarının başına gelen bu trajikomik olaylardan daha sonra haberdar olmasının ardından duruma müdahale etmesi de yine filmin konusu olmaya devam ediyor.

Araf 3 : Cinler Kitabı (1 Kasım 2019)

65504

Türk sinemasında son zamanlarda giderek artan korku filmleri arasında gelen cin çarpması, cin çıkarma gibi olaylara bir kere daha parmak basılan yapım. Araf film serisinin devam niteliği taşıyan korku filminde Biray Dalkıran yine yönetmenlik yapıyor. Arda henüz 8 yaşında bir çocuktur. Arda, şeytan taifesi arasında yer alan cinler tarafından kontrol altına alınarak sürekli rahatsız edilir ve ona kötülükler yapması yönünden sürekli telkinlerde bulunulur. Arda bu içerisinde bulunduğu kötü durumdan bir an önce kurtulmak adına gerçekten de elinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdır. Bu duruma ablası Nihâl de çare aramaktadır. Ablası Nihâl’e bir gün Kitab’ül Azazil adında cin kovduran kitap önerilir. Hemen bu kitabı alarak kardeşi Arda’yı cinlerden kurtarmak amacına girişir. Gerçekten de kitaptaki duaları ve büyüleri birer birer uygulamasının ardından Arda artık cinlerin telkinine uğramaz yani cin çarpması tamamen sona ermiş demektir. Derken… Hiç beklemeyecekleri bir durumla karşı karşıya kalırlar.

Dumlupınar : Vatan Sağ Olsun (21 Şubat 2020)

dumlupinar-vatan-sagolsun_1939613

Dumlupınar Destanı bu kez de 21. yüzyıldan yeniden izleyiciyle buluşturuluyor. Kanlı muharebelerin gerçekleştiği fakat Türklerin memleketin her bir karış toprağı şehit kanıyla ıslanmadıkça terk olunamaz anlayışıyla destansı bir tarihi hikâyenin yeniden seyirciyle buluşturulduğu tarihi film olma özelliği taşıyor. Filmde Ali Atay, Murat Yıldırım, Uğur Güneş gibi ünlü oyuncu kadrosu yer alırken yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Dumlupınar’da merak edilen müthiş denizaltı savaşının da ayrıca konu edinildiği film destansı bir mücadelenin yeniden izleyiciyle buluşturulması ve seyirciye anımsatılması adına önem taşıyor.

Türkler Geliyor : Adaletin Kılıcı (20 Aralık 2019)

turkler-geliyor-adaletin-kilici-20-aralik-ta-11513254_o

Bozdağ Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği sinema filmi Orta Asya’dan Anadolu’ya uzanan Türk destansı hikâyesini bir kere daha beyazperdeye taşıyor. Filmdeki olayların her bir sahnesi için ok atma, yay çekme ve ata binme gibi eğitimlerin 9 ay boyunca alındığını dile getiren film yapım ekibi bu film ayrıca Avrupa ve Afrika kıt’ası ülkelerinde de gösterime gireceği için Türklerin kararlı ve savaşçı karakteristik özelliklerini dünyaya bir kere daha gösterme misyonu ediniyor. Filmin yapımcılığını Diriliş Ertuğrul’un da yapımcılığını üstlenen Mehmet Bozdağ üstleniyor.

Müstakbel Damat (14 Şubat 2020)

F7058F2BCE6DEBEF05440EDDBACB992F_620x349

İlker Ayrık’ın hem yönetmenlik yaptığı hem de başrolde yer aldığı sinema filmi Sevgililer Gününde vizyona girecek. Sevgilinizle kırıp geçirecek sıra dışı bir film olarak karşımıza çıkan yapım öte yandan yine son derece romantik sahneleriyle de sadece komedi filmi olmadığını bir kere daha gözler önüne serecek. Filmde Hasan ve Sema henüz evlenmeye karar vermemiş sevgilidir. Aradan aylar yıllar geçer ve Sema Hasan’dan hamile kalır. Karnı büyümeden bir an evvel mutlaka evlenmek zorundadırlar. Fakat Hasan’ı bekleyen bir şey vardır ki kayınpederini ikna etmek zorundadır. Hasan bakalım kayınpederini kızını Allah’ın emri peygamberin kavliyle almaya razı edebilecek mi?

Gece Gelenler (1 Kasım 2019)

1222108

Fuat Yılmaz’ın yönetmenlik yaptığı korku filmi Türk sinemasında son zamanlarda giderek artan cin vak’aları olayları üzerine senaryolardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu filmde de yine gece uykuda ansızın bastıran cinlerin insanları nasıl esaret altına aldıkları ve Allah’a karşı isyan, şeytanın da tapanı haline gelmek adına sürekli onlara telkinde bulunduklarını dile getiriyor. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman cin çarpması olayının tipik örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam eden yapımlardan birisi olma özelliğini koruyor.

İşte bu vizyona girecek birbirinden merakla beklenen filmleri siz de sitemiz üzerinden hemen anında kesintisiz olarak üstelik full hd kalitede gerçekten de seyretme imkanı bulacaksınız. Bu özelliğine dayanarak gerçekten de kaliteden taviz verilmeksizin dörtlük dörtlük yapımlardan birisi olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor. Siz de masaüstü veya mobil sitemiz üzerinden hemen irtibata geçerek anında seçkin yapımları izleme şansı bulabilirsiniz.