Yeni Batman Robert Pattinson

Büyüklerden küçüklere birçok insanın dikkatini çeken Batman filmi için yeni proje açıklamaları geldi. Batman filmi uzun süre sonra tekrar izleyicileri ile buluşacak gibi görünüyor. Bu film içerisinde yeni bir sürprizde kendini göstereceğe benziyor. Bu durum ise en çok robert pattinson hayranlarını sevindirecek nitelikte olduğu görünüyor.

Çünkü film içerisinde Batman karakterini canlandıracak olan kişi Robert Pattinson adlı ünlü oyuncudur. Daha önce Alacakaranlık film serisi ile adından bahsettiren Robert Pattinson Batman filmi ile hayranları ile yeniden buluşuyor. Ünlü oyuncu bu konudaki yeni proje hakkında bazı açıklamaları dile getirdi.

Pattinson ve Batman Filmi

Yönetmenliğini Matt Reeves’in yapmış olduğu The Batman filminin başrol oyuncusu olacak kişi Robert Pattinson şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu başrol oyuncu olan yıldız bu filmde başrol olmayı neden kabul ettiği konusunda birtakım açıklamaları dile getirdi. Robert Pattinson bu konu hakkında Batman karakterinin daha önceki filmlerinde çok iyi bir biçimde sinemaya uyarlandığını belirtti. Bu durumun ise çok hoşuna gittiğini söyledi.

Aynı zamanda bu karakterin belirgin olarak canlandırma biçiminin olabileceği konusunda fikirleri olduğunu da belirtti. Karakterin çok fazla kapsamlı olmasının da oyunculuğu daha eğlenceli hale getirdiğini söyledi. Batman karakterinin birden fazla yönünün sinemada yansıtıldığını dile getirdi. Söylediği açıklamalar üzerine kendisinin ise bu karakterin hangi yönünü yansıtacağı konusunda merak uyandırdı.