Yaay Nedir? Yeni Nesil Yerli Sosyal Ağımız

yaay-nedir-yerli-twitter-yay-uygulamasi

Sosyal medya ağlarının tüm Dünya üzerinde ne kadar popüler olduğunu veya ne sıklıkta kullanıldığını artık herkes çok iyi bilmektedir. Türkiye’de de birçok kez yerli sosyal medya platformları ve yerli sosyal medya uygulamaları denenmiş ancak çok başarılı olunamamıştır. İşte bu noktadaki eksikliği gören Türk Telekom, tamamen yerli yapım olacak sosyal medya platformu “yaay” duyurdu, hatta televizyon ve birçok medya kuruluşunda reklamları bile gösterilmeye başlandı. Bu içeriğimizde Yaay nedir? Yaay nasıl üye olunur? Yaay indir gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Yaay Nedir?

Yaay nedir diye arandığında şuanda maalesef internet üzerinde çok fazla içerik bulunmuyor, ancak reklam filmlerine veya çeşitli haberlere bakıldığında birçok farklı özellik sunan bir sosyal medya aracı yada sosyal medya platformu olacağa benziyor. Türk Telekom Yaay uygulamasını yeni yeni duyurmaya başladığı şu günlerde, birçok sosyal medya aracında daha şimdiden trend içeriklere bile girmeye başladığını görüyoruz. Yaay uygulaması, diğer tüm denenmiş yerli uygulamaların çok üzerinde olması ve büyük beklentilerle piyasaya sürülecek bir platform olacağa benziyor. Yerli Twitter olarak adlandırılan Yaay uygulaması, bakalım beklediği ilgiyi görebilecek mi?

Yaay Nasıl Üye Olunur? Yaay Nereden İndirilir

Yaay uygulamasının çıkacağı tarihi duyan hemen herkes telefonlarındaki Appstore ve GooglePlay gibi uygulama marketlerinde Yaay Uygulamasını aramaya ve Yaay İndir bağlantılarını bulmaya çalıştı. Ancak yapılan araştırmalara göre şuanda Yaay uygulaması indirmeye açılmadı, yayınlanacağı ve Yaay indirmeye başlanacağı tarih konusunda bizde detaylı bilgilere ulaştıkça buradan konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.