Ünlü Tasarımcı Takashi Murakami İle Billie Eilish İş Birliği Yapıyor!

Japon sanatçılar arasında sıra dışı sanatı ile dikkatleri sürekli üzerine çekmeyi başaran Takashi Murakami , dünya genelinde büyük bir üne sahip olan meşhur sanatçı billie eilish ile iş birliği yaptı. Giyim koleksiyonu içerecek olan bu iş oldukça büyük yankı oluşturacak gibi duruyor.

Büyük İkili Yeniden Bir Araya Geliyor!

You Should See Me in a Crown adlı klibin usta yönetmenliğini Japon sanatçı olan Takashi Murakami yapmıştır ve özellikle bu klip ile o dönemlere damga vurmaya başarmıştır. Şarkıcı Billie Eilish ise Beş Grammy ödülünün sahibi olarak zirvelerde daima adını korumayı başarmaktadır. İşte iki önemli karaktere sahip olan bu ikili şimdilerde bir giyim markası için el ele vermeyi planlıyor. Bu giyim markası Uniqlo ile aracılık yaparak ikiliyi bir araya getirmeyi planlıyor.

Koleksiyon Mayıs Ayında Satışa Çıkabilir!

Koleksiyon ile ilgili net bir bilgi elde edilemezken, mayıs ayı sonunda bu koleksiyonunda satışa sunulacağı konuları kulakları doldurmaya başladı. Takashi Murakami’ye ait anime tasarımlar ile Billie Eilish’e ait esnetetik anlayışın bir bütüne kavuşup oluşturulacağı tasarım hakkında net bir bilgi yer almıyor. Meşhur japon sanatçısı Murakami, hem güzel sanatlar medyasında hemde ticari medyada çalışmaktadır. Önemli değere sahip olan bu sanatçı yüksek ve düşük olarak adlandırılan bu sanatın bulanık bir çizgiye sahip olmasını çok iyi beceren kişilerden bir tanesidir.