Ünlü Rapçi Ty Korona Virüsten Hayatını Kaybetti

Korona virüsten kurtulanların yanı sıra hayatını kaybedenlerin sayısı da oldukça fazla. Son olarak ise ünlü Rapçi Ty de virüs nedeniyle hayatını kaybeden ünlü isim oldu. İşte 47 yaşındaki Ben Chijioke’ye dair ayrıntılar ve virüsten ölen diğer ünlüler hakkında tüm detaylar.

Ty (Ben Chijioke)

47 yaşındaki rapçi korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. İngiltere’de yaşayan Nijerya asıllı rapçi, iyileşme sürecine girmişti ancak ani bir şekilde kötüleşerek can verdi.

Troy Sneed

Ruhani müzik şarkıcısı olarak tanınan 52 yaşındaki Troy Sneed de korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. 1999 yılında çıkardığı albüm ile Grammy’ye aday gösterilen şarkıcı, Florida’da hayatını kaybetti.

Fred the Godson

Gerçek adı Frederick Thomas olan rapçi, korona virüs yüzünden hayatını kaybetti. Amerikalı rapçiye 7 Nisan tarihinde teşhis konmuştu. Virüse yakalandığını bir fotoğrafla sosyal medya hesabından duyuran şarkıcı, sevenlerinden dua iştemişti.

Matthew Seligman

İngiliz bas gitarist ve müzisyen olarak tanınan Matthew Seligman da korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Londra’da tedavi gören 64 yaşındaki müzisyen, ağır bir inme sonucunda solunum cihazına bağlanmıştı.

Lee Konitz

92 yaşındaki ünlü saksafon sanatçısı korona virüse yenik düştü.

Luis Sepulveda

70 yaşındaki Şili’li edebiyatçı şubat ayının son günlerinde korona virüs nedeniyle tedaviye alınmıştı. Latin Amerika edebiyatının en önemli isimlerinden birisi olan edebiyatçı, hayat mücadelesini kaybetti.