tolga-temiz-kimdir

Tolga Temiz Kimdir

Abone Ol 

Türkiye’de eskiden birçok takımda ve aynı yurt dışında da kalecilik geçmişi bulunan Tolga Temiz, 29 yaşında, evli ve 2 çocuk babasıdır. Adı Ziynet Sali ile birlikte anıldığından şuan medyada ismi sıkça geçmektedir.

Aile Hayatı Hakkında Genel Bilgi

Şu sıralarda ise Almanya’nın başkenti Berlin’de kaleci antrenörlüğü yapmakla meşguldür. Şarkıcı Ziynet Sali ile magazinlerde ismi anılan Tolga Temiz, bu konuda da ciddi açıklamalarda bulunarak iddiaları yalanlamıştır. Evli ve iki çocuk babası olduğunun da altını çizen eski kaleci ünlü şarkıcı Ziynet Sali’den de bu konuda gerekli açıklamaları yapmasını istemiştir. İkili hakkında son zamanlarda çok sık söz edilmekte hatta Tolga Temiz’in Ziynet Sali’ye 600 bin liralık tektaş yüzük aldığı iddiaları bile ortada dolanmaktaydı. Ziynet Sali ise en son yaptığı açıklama ile olaya son noktayı koydu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, Tolga Temiz ile son zamanlarda adının çok sık geçtiği ve hatta evlilik kararının alınmasına kadar bunun ilerletildiği iddialarını yalanladı. Zaten albüm çalışmalarına başladığını ve son hızla da devam ettiğini belirten ünlü şarkıcı yoğunluktan hiç bitmeye vakit dahi ayıramadığını ancak bu iddiaların nasıl ortaya atıldığına da bir anlam veremediğini söyledi. Tolga Temiz ile sadece uzaktan tanıştıklarını ve bir kere arkadaş ortamında karşılaştığını belirtti.

Tolga Temiz Eğitim bilgileri

Tolga Temiz hakkında genel olarak internet ortamında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz genel bilgi dışında sosyal medya ortamında da yer almayan Tolga Temiz’in eğitim hayatı hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamaktadır.

Tolga Temiz Ödülleri

Tolga Temiz, kalecilik kariyeri boyunca hiç bir ödül alamamıştır.

Tolga Temiz Kariyeri

Daha önce de belirttiğimiz gibi eski bir kaleci olan Tolga Temiz, kariyer hayatına yine kalecilik alanında devam etmiştir. Günümüzde bilinen haliyle mevcut yaşantısına Almanya’da Başkent Berlin’de kaleci antrenörü olarak ta halen kariyerini devam ettirmektedir.

Merak edilen tüm isimlere ait paylaşım yaptığımız Biyografi kategorimiz tam size göre!

Haberlerimizden ilk siz haberdar olabilmek için bizi Twitter ve Instagram dan takip edebilir, konu altlarından paylaşabilir ve yorum bırakabilirsiniz.

The following two tabs change content below.
blank

Volkan Ursavaş

Kurucu
Mizah.org'da Kurucu ve Yönetici » Adnan Menderes Üniversitesi-Dış Ticaret'11 / Anadolu Üniversitesi-Uluslararası İlişkiler'14 mezunu. Doğa ve müzik sever.
Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir