The New Mutants Geri Döndü

Tüm Dünya’da ilgi ile izlenen ve izleyicilerinin merakla beklediği ve daha önce de en çok izlenen filmler arasındaki yerini koruyan X-Men filminin yıldız oyuncularının yer aldığı the new mutants filminin yayınlanma tarihi 28.08.2020 olarak belirlendi ve tarih sinemaseverler için basın aracılığı ile duyuruldu. Geçmiş zamanda birçok kez yayın tarihinde değişiklik yapılan Yeni Mutantlar filminin kesin yayın tarihi film yapımcıları tarafından 28.08.2020 olarak açıklandı.

Özellikle, 2018 senesinden beri sinema severler ile buluşabilmek ve vizyona girebilmek için çalışmalar yapan film en son olarak tüm dünyayı etkisi altına alan özellikle de sinema alanlarının kapatılmasına neden olan Covid -19 engeline takılarak yayınlanma tarihinde bir belirsizliğe düşmüştü. X-Men serisinin 11.filmi olarak vizyona girecek olan filmin ilk yayın tarihi 03.04.2020 olarak belirlenmiş, ancak pandemi salgını nedeni ile ertelenmişti.

Film Favori Listesinde

2017 senesinde kayda girdiğinde X-Men Spin-off ‘u olarak bilinen Yeni Mutantlar takipçilerinin büyük ilgisini çekmişti. Filimde oynayanların başrollerinde Anya-Taylor joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Blu Hunt, Henry Zaga ve Antonio Banderas, Alice Braga, Happy Anderson yer almaktadır. Şu anda film en favori filmler arasında yer alıyor.

Bu seride yeni oyuncuları bir araya toplayan the new mutants film ile ilgili yeni görseller yayınladı. Görsellerin basına düşmesi ile bu filmin dijital platformda yayınlanacağı ile ilgili söylemler çıkmaya başladı.