Teknolojik Hediye Fikirleri

Teknolojik Hediye Fikirleri

Teknolojik hediye fikirleri listemiz sizlerle. Yılbaşı yaklaşıyor ve hediye arayışlarımız devam ediyor. Bizlerde hem erkeklere hem de kadınlara özel teknolojik hediye fikirleri listesi hazırladık.

Teknolojik Hediye Fikirleri Öneri Listemiz

Sevdiklerinize acaba elektronik ne tip ürünler alabilirsiniz? Sizlere bazı önerilerimiz var.

Akıllı Telefon

Evet biraz pahalı olan hediye seçenekleri ile başladık ancak hediye alacağınız kişi henüz bir akıllı telefona sahip değilse güzel bir tercih olabilir. Piyasada çok geniş bir fiyat yelpazesi içerisinde bulabileceğiniz birçok güzel model var. Ama tabii akıllı telefonlar bir kere alınan bir hediye olduğu için iyi bir seçim yapmak gerekiyor.

Tablet

Akıllı telefonlardan sonra hızla yükselişe geçen ve popülerleşen bir diğer teknoloji ürünü de tabletler. Tabletler de telefonlar gibi çok düşük fiyatlardan çok yüksek fiyatlara kadar çıkabiliyorlar. Ama uzun süreli kullanım ve minimum sorun adına orta seviyeler ile üst seviyeler arasında bir seçim yapmak daha doğru olacaktır. Günümüzde bir yılbaşı hediyesi, bir doğum günü hediyesi olarak tabletler oldukça gözde durumda. Siz de bu yönde bir tercih yapabilirsiniz dilerseniz.

Akıllı Saat

Akıllı Saat / Akıllı Bileklik

Akıllı saatler ve akıllı bileklikleri bir başlık altına almak istedik. Temelde akıllı saatlerin kendine özel fazladan birçok özelliği olsa da giyilebilir bir teknoloji ürünü olarak genelleyelim şimdilik. Akıllı saat ya da bileklikler, telefonlarımızla bağlantı kuruyorlar ve yüklediğimiz uygulamaları sayesinde birçok ek fonksiyonunu kullanmamıza olanak sağlıyorlar. Bu açıdan sevdiklerinize hediye olarak bir akıllı saat ya da akıllı bileklik almayı düşünebilirsiniz.

Müzik Çalar

Birçoğumuz telefonlarımızı müzik dinlemek için de kullanıyoruz ve oldukça iyi performans alabiliyoruz. Ancak yine de mp3 veya mp4 çalarların yeri bir başka. Karşınızdaki de eğer müzik dinlemeyi çok seven bir kişi ise ona bir müzik çalar hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Kulaklık

Kulaklık

Hediye alacağınız kişinin belki bir müzik çaları var ya da halihazırda telefonunu kullanıyor olabilir. O halde kendisine güzel bir kulaklık almayı da düşünebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin nasıl sevdiğine bağlı olarak kafa bantlı kulaklıklardan ya da kulak içi kulaklıklardan güzel bir model seçmeniz mümkün.

Kablosuz Hoparlör

Parkta, bahçede, piknikte veya benzeri herhangi bir yerde ya da belki de sadece evde, birlikte müzik dinlemek güzel olabilir. Bunun da yardımına kablosuz hoparlörler geliyor. Akıllı telefonlarla kurdukları bağlantılar sayesinde telefonunuzda seçtiğiniz müzikleri bu hoparlörlerle çalabilirsiniz.

Kablosuz Mouse

Sevdiğiniz kişi bilgisayar kullanmayı seven, bilgisayarda zaman geçiren biri ise kendisine bir kablosuz mouse alabilirsiniz örneğin. Hem belki onu fazla kablolardan kurtarmak hem de şık ve güzel bir mouse ile onu sevindirmek güzel olabilir.

Harici Batarya

Harici Batarya

Harici bataryalar yılımızın en hızlı çıkış yapan ürünleri arasında. Şarjı hızlı tükenen telefonların yardımına koşan harici piller birçok kişi için artık vazgeçilmezler arasında. Siz de bir yılbaşı, bir doğum günü ya da bir yıl dönümü hediyesi için harici bataryaları tercih edebilirsiniz.

Bonus: Oyun sever arkadaşlarınız varsa en iyi rol yapma oyunları listemizde yer alan bir oyunu da satın alıp hediye edebilirisiniz.

Teknolojik hediye fikirleri listemiz ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.