blank

Shakira Yeni Albümün Müjdesini Verdi

Abone Ol 

Dünyaca ünlü güzel şarkıcı Shakira, hayranlarının ısrarına daha fazla dayanamadı. Üç yıl aradan sonra yeni albümün müjdesini verdi. Albüm için hazırlıklara başladıklarını belirten Latin şarkıcı, hayranlarını kırmadı.

Son albümü 2017 yılında El Dorado ile büyük yankı yapmıştı. Sonrasında ise büyük sessizliğe kapılan Latin şarkıcıya hayranları sürekli olarak yeni albüm talebinde bulunmuştu. 43 yaşındaki güzel yıldız, sosyal medya hesabı üzerinden müjdeli haberi duyurdu. Yeni albüm için hazırlıklar yaptığını belirten Kolombiyalı şarkıcı, hayranlarına sempatik bir yazıyla cevap verdi.

İş Üstündeyim

Shakira Yeni Albüm Müjdesi oldukça ses getirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden yazılanları okuduğunu söyleyen yıldız, iş üstündeyim dedi. Hayranlarına ise patronlar demesi oldukça sempatik bulundu.blank

Shakira’nın Korona Dönemi

Son olarak Jennifer Lopez ile birlikte Super Bowl şovunu yapan şarkıcı, korona virüs dönemini oldukça etkili geçirdi. Bu dönemi eğitimine ayıran sanatçı ailesiyle birlikte evinde geçiriyor. Çocukları uyuduktan sonra yarım kalan eğitimini tamamlayarak diploma almayı da başardı. Ünlü sanatçı, antik felsefe eğitimini dört haftada İnternet üzerinden tamamladı. Pennsylvania Üniversitesinden diplomasını alarak sosyal medya üzerinden duyurdu.

Lübnan asıllı olan güzel şarkıcı yarı arap yarı latin dansları ile beğenileri kısa sürede topladı. Şimdiye dek 2 Grammy, 14 Billboard Latin müzik ödülü, 10 Latin Grammy ödülüne sahip oldu. Aynı zamanda şimdiye kadar 150 milyon satışa ulaştı.

The following two tabs change content below.
blank

Hakkı TUTAR

Hakkı Tutar - Yazar, Eğitmen ve Sporcu. Mizah.org'da Sorumlu Editör.
Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir