Sahilde Okumalık Kitap Tavsiyeleri

Sahilde okumalık kitap tavsiyeleri

Yazın gelmesiyle birlikte gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmak isteyen kişiler, sahil kenarlarına akın etti. Sahil kenarlarına akın eden bazı kişiler balık tutma aktivitelerine yönelirken bazı kişiler ise kitap okumayı tercih etti. Kitap okumayı tercih eden ve etmek isteyen kişiler ise internet üzerinden sahilde okumalık kitap tavsiyelerini araştırmaya başladı. Peki, sahilde okumalık kitap tavsiyeleri nelerdir? Birçok kişi tarafından son derece merak edilen ve özellikle yaz aylarında sıklıkla araştırılan bu sorunun yanıtını sizler için detaylı bir şekilde birlikte inceliyoruz.

Kitap Tavsiyeleri Listemizde Yer Alan 5 Muhteşem Kitap

Sahilde okumalık kitap tavsiyeleri

Sahil kenarında okuyabileceğiniz 5 muhteşem kitap listesini sizler için özel olarak derledik. En çok okunan kitaplar arasından seçtiğimiz kitap tavsiyeleri listesini gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

1.     Ayşe KULİN – Kördüğüm

ayse-kulin-kordugum

Sahilde okumalık kitap tavsiyeleri listemizde yer alan Kördüğüm isimli kitap, dönemin en iyi yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. 2017 Yılında piyasaya çıkan kitap, son derece sade bir anlatım tarzıyla dikkat çekiyor. Oldukça akıcı bir şekilde yazılan eser, bir kadının çarpıcı hayat hikayesini konu alıyor.

2.     Zülfü LİVANELİ – Bizi Sürükleyen Nehir

zulfu-livaneli-bizi-surukleyen-nehir29

Ünlü yazar Zülfü LİVANELİ’ in kaleminde çıkan Bizi Sürükleyen Nehir isimli kitap, 2020 yılının en dikkat çeken eserlerinden biri olmuştur. Oldukça farklı bir bakış açısıyla yazılan kitap, akıcı anlatımıyla da dikkat çekiyor.

3.     Mark BOYLE – Eve Giden Yol

mark-boyle-eve-giden-yol

Mark BOYLE isimli yazar tarafından yazılan Eve Giden Yol isimli kitap, 2020 yılının en çok aranan eserlerinden biri haline gelmiştir. Oldukça akıcı bir anlatım diline sahip olan kitap, teknolojiden uzaklaşan bir adamın hikayesini konu alıyor.

4.     Ferzan ÖZPETEK – Bir Nefes Gibi

ferzan-ozpetek-bir-nefes-gibi

Ferzan ÖZPETEK tarafından yazılan Bir Nefes Gibi isimli kitap, sahilde okumalık kitap tavsiyeleri listemizde yer alıyor. 2020 Yılında ilk basımı yapılan eser, oldukça akıcı anlatım diliyle dikkat çekiyor. Farklı bir konuya sahip olan söz konusu eser, mutlaka okunması gereken kitaplardan biri olarak kabul ediliyor.

5.     Valeria Luiselli – Kayıp Çocuk Arşivi

valeria-luiselli-kayip-cocuk-arsivi

2019 Yılında ilk basımı yapılan Kayıp Çocuk Arşivi isimli kitap, dönemin ses getiren eserlerinden biri olarak kabul ediliyor. Oldukça sürükleyici bir anlatıma sahip olan kitap, bir ailenin dram dolu hikayesini konu alıyor.