Reha Erdem Online Film İçin Kolları Sıvadı

Korona süreci ile birlikte birçok yönetmen ve sanatçı internet üzerinden yayınlanan online filmler çekmeye başladı. Türk sinemasında önemli bir yer kazanmış ve her yeni filmi merakla beklenen yönetmenlerden Reha Erdem de kendi sosyal medya hesabı üzerinden online olarak yayınlanacak bir film hazırladığını duyurdu.

Korkuyorum Anne, Beş Vakit ve Kosmos filmleri ile büyük bir ün kazanan Reha Erdem’in daha önceden Neandria adlı bir fil hazırlığı içerisinde olduğu biliniyordu. Neandria adlı film aynı zamanda Sinema Destekleme Kurulu’ndan da büyük bir destek almıştı. Ama Erdem, korona süreci ile birlikte online film ve gösteri akımına uyum sağlayarak yeni ilminin online yayınlanacağını duyurdu.

Seni Buldum Ya

Reha Erdem’in online filminin ismi Seni Buldum Ya. Film Ömer Atay’ın yapımzılığı ile gösterime girecek. Afişi bile hazırlanmış olan filmin ilk bakışta dikkat çeken bir kadrosu var. Kadrodan en dikkat çeken isimlerden Serkan Keskin ve Nihal Yalçın en başarılı komedi oyuncularımızdan. Aynı zamanda dramatik rollerde de başarılı olan iki oyuncu Erdem’in filminin başrolünde yer alıyor.

Ünlü tiyatro sanatçıları Tilbe Saran ve Bülent Emin Yarar da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Son yılların gözde oyuncularından Ezgi Mola, Taner Birsel, Tansu Biçer, Esra Bazen Bilgin de filmde yer alan oyuncular. genç oyunculardan Ecem Uzun da kadroda bulunuyor. Kadro böyle olunca ve de yönetmen Reha Erdem olunca sinema severler bu filmle ilgileniyor. Büyük bir merakla beklenen film kısa bir süre içerisinde izlenecek.