Pearl Jam’in Klibinde Greta Thunberg Yer Almakta

17 yaşında olan İsveçli iklim aktivisti, Greta Thunberg ABD’li bir müzik grubu olan, Pearl Jam grubunun Retrograde isimli şarkısının animasyon klibinde tarot falcısı kıyafetleri giyerek, bürünmüş olduğu kılıkta, iklim değişikliği ile ilgili birtakım uyarılar yaptı.

Çıkarılan Yeni Albüm Beğenildi mi?

Gözler Greta Thunberg’in de yer aldığı ABD’li müzik grubu olan Pearl Jam grubunun çıkarttığı Retrograde isimli şarkısına yönelmiş durumda. Albümün beğenilip beğenilmediğine bakacak olursak albümün, eleştirmenler tarafından çok pozitif yorumlar aldığını görmemiz mümkün olacaktır.

ABD’li Müzik grubu olan Pearl Jam grubu Retrograde isimli şarkısının animasyon klibinde 17 yaşında olan İsveçli iklim aktivisiti Greta Thunberg’i oynatması ile gözleri üzerine çekti. Klipte tarot falcısı olarak yer alan Greta Thunberg izleyenlerin ilgisini çekti. ABD’li müzik grubu olan Pearl Jam grubunun yeni şarkısı Retrograde’nin klibinde İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg klipte, Bir tarot falcısını canlandırıyor. Klipte bir adam Greta Thunberg’in canlandırdığı tarot falcısına gidiyor.

Falcı önünde bulunan kristal bir sihirli küreye bakıyor ve kürede doğal afetler gördüğü görüntüler meydana geliyor. Bu krital kürede görülen doğal afete dikkatlice baktığımızda, sihirli kristal kürede, dünyadaki büyük şehirlerin sular altınta kaldığı görülmektedir. Ardından tarot falcısını canlandıran Greta Thunberg Retrograde klibinde iklim değişikliği üzerine birtakım uyarılarda bulunmaktadır. Pearl Jam’ın yeni albümü üzerinde iklim değişikliği hakkında konuşulmaktadır.