Mission: Impossible 7 Çekimleri Tekrar Başlıyor

Küresel covid-19 salgını nedeniyle ertelenen mission: ımpossible 7 çekimlerine ne zaman başlanacağı açıklandı. Filmin yapım ekibinde yer alan Tommy Gormley, çekimlere Eylül ayında yeniden başlayacaklarını açıkladı.

Koronavirüs Sebebiyle Ertelenmişti

Küresel koronavirüs salgını tüm dünyada hayatı olumsuz yönde etkiledi. Salgından dolayı birçok filmin çekimleri erteledi. Bunlardan biri de Mission: Impossible 7 adlı yapımdı. Başrolünde Tom Curise’nin yer aldığı filmin çekimleri Venedik’te yapılacaktı. Ancak virüsün Avrupa’da hızla yayılması sonrası, çekimler ertelendi.

Dünyada geniş hayran kitlesi olan serinin yedinci filmi için, çekim takvimi merak ediliyordu. Filmin yapım ekibinde bulunan, Tommy Gormley’den konuya ilişkin bir açıklama geldi. Gormley, hem çekimlere ne zaman başlanacağını hem de filmin ne zaman gösterime gireceğini açıkladı.

Filmin Çekim Takvimi Belli Oldu

Koronavirüs Avrupa’da özellikle İtalya’da çok yıkıcı bir etki göstermişti. Filmin çekimleri de Venedik’te yapılacak olduğundan, yapım ekibi, İtalya’ya gitmeden çekimleri erteledi. Geldiğimiz noktada tüm dünyada normalleşme adımları atılıyor. Bu doğrultuda ertelenen prodüksiyonlar yeniden başlamak için gün sayıyor. Ertelenen Mission: Impossible 7’ın çekimlerine yeniden başlanması için bir takvim belirlendi.

Filmin yardımcı yönetmeni, Tommy Gormley, üç ay içinde sete döneceklerini açıkladı. Buna göre bir aksilik olmazsa, Görevimiz Tehlike 7 çekimleri Eylül ayında başlayacak. Ayrıca, Gormley, filmin Mayıs’a kadar tamamlanacağını ve 2021 yılının Kasım ayında da gösterime gireceğini belirtti.