Kripto Para Kazandıran Mobil ve PC Oyunları

Kripto Para Kazandıran Mobil ve PC Oyunları

Kripto para kazandıran mobil ve pc oyunları hangileridir? Kripto para dünyasına adım atan kişiler, para kazanmanın kolay yollarını araştırıyorlar. Bunu, internette yer alan “kripto para kazandıran oyunlar” başlığının en çok aranan konular arasında olmasından anlayabiliyoruz. Oyun dünyasında birçok online oyun yer alırken, bu oyunların bir kısmını ise kripto para kazandıran oyunlar oluşturuyor.

Kripto Para Kazandıran Oyunlar

Son 5 sene içerisinde piyasaya sürülen oyunlar, bazı başarılı oyunculara kripto paralar kazandırıyor. Telefon, tablet ya da bilgisayar ile oynanabilen oyunların listesini, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

BitcoFarm

Hayday ve Farmville oyunlarını muhakkak oynamış ya da en azından adını duymuşsunuzdur. Size verilen alanda bir çiftlik oluşturursunuz ve hayvanlarınızı beslerken, bir yandan da tarım yaparsınız. Üretime girer, ticarete atılır ve kazancınızla çiftliğinizi büyütürsünüz.

BitcoFarm da tıpkı Hayday ya da Farmville gibi bir çiftlik oyunudur. BitcoFarm’da da tarlanızı ekip biçer hayvanlarınızı besler, ürettiğiniz ürünleri market açarak bitcoin karşılığında satarsınız. Aynı şekilde bitcoin kullanarak ürün satın alabilirsiniz.

BitcoFarm ile kazandığınız bitcoinleri de satabildiğiniz oyun, birçok seviye barındırıyor. Standart seviyede ücret yatırmak gerekmeksizin oynayabiliyorsunuz, ancak yüksek bitcoinler kazanmak ve altın üyeliğe geçmek isterseniz, ödeme yapmanız gerekiyor.

Standart üyelikler hariç diğer üyelikler, 29 gün geçerlilik süresine sahip. Bu süre geçmeden önce alacağınız ikinci üyelikte, %20’lik bir indirim imkanı sunuluyor. Standart üyeler, ayda sadece 4 kez para çekebilirken, diğer üyeliklerde ise ayda 6 kez çekim yapabilme olanağı sağlanıyor. Bununla birlikte, standart üyeler sınırlı sayıda hayvan sahibi olabilirken, diğer üyeliklerin sınırsız hayvan satın alma hakkı bulunuyor.

Coin Flapper

CoinFlapper, henüz Türkçe dil desteğinin olmadığı bir kripto para kazanma oyunu. İngilizce haliyle oldukça kolay oynanan oyunda yapmanız gerekenler sadece birkaç tuşu kullanmak.

CoinFlapper, bir çeşit turnuva-yarış türünde bir oyun. Turnuvalar en fazla 4 kişilik ve “turnuva” butonuna basarak katılabiliyorsunuz. Son derece zorlu geçen turnuvayı kazanan kişi, dakika başına bir bitcoin kazanabiliyor. Ara vermeksizin, 3 kere turnuvaya katıldığınızda ve tüm turnuvalarda ilk 3 sıralamada yer aldığınızda bitcoinlerin sayısı artıyor. Tüm turnuvalarda birinci olduğunuzda ise daha fazla kazanma şansına erişebiliyorsunuz. Oyunun avantajı ise bitcoinlerinizi çekmek istediğiniz zaman, herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

Sarutobi

Telefonundan oynanabilen Sarutobi de bir çeşit kripto para kazanma oyunudur. Kolay gibi görünen oyun, kimi zamanlar zorlayıcı olabiliyor. Saturobi içerisinde bir maymun bulunuyor ve oyunu ne kadar ilerletebilirseniz, o kadar kripto para kazanma şansınız oluyor. Maymunun canı ve gücü çok çabuk bir şekilde bitebildiğinden dolayı, maymunun gücünü koruması için havadan gelecek yiyecekleri yakalamanız gerekiyor. Ne kadar fazla yiyecek tutup da yerseniz, o kadar fazla güç kazanıyor ve bir o kadar uzak mesafeye yol alabiliyorsunuz.

Sarutobi oyunu, iki tür mod barındırıyor. Bu modların ikisini de deneyimleyip başarılı olduğunuzda, oyunu dilediğinizce oynayabilirsiniz.

Kripto Para Kazandıran Oyunlar

Lightnite

Adını fazla duyurmamış olan Lightnite oyununda başarılı olduğunuz takdirde kripto para kazanma imkanına erişebiliyorsunuz. Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan Fortnite’a benzerlik gösteren Lightnite, bir tür battle royale oyunu özelliğine sahip. Çok oyunculu sistem ile savaşıyor, kapışabiliyorsunuz. Kendi takımınızı kurabildiğiniz oyunda, galibiyetlerinize karşılık olarak bitcoin kazanıyor ve yenilgiye uğradığınızda bitcoin kaybediyorsunuz. Oyun içinde kazandığınız bitcoinleri istediğiniz zaman euro veya dolara çevirerek çekebiliyorsunuz.

Diğer oyunlara göre farklılıklar taşıyan Lightnite, PlayStation Store ve Steam üzerinden oynanabiliyor. Oyunun kripto parayı karışık bulanlar için kripto para yerine euro ya da dolar kazanabilecekleri bir sürümü de bulunuyor.

Coin Crusher

CoinFlapper oyununun geliştiricileri vasıtasıyla piyasaya çıkmış olan CoinCrusher, Flappy Bird oyununa benzerlik gösteriyor. Turnuvalara katılıp galibiyetler alarak cüzdanınıza bitcoin ekleyebiliyorsunuz. Hızlı bir şekilde turnuvalara katılmak ve katıldığınız turnuvalarda kazanmak, size kar olarak geri dönüyor. CoinCrusher’ın olumlu yanı, bitcoinlerinizi paraya çevirip çekmek istediğinizde, sizden hiçbir şekilde depozito talep edilmiyor.

Miner Farm

Miner Farm, Türk girişimcilerin ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Miner Farm sayesinde minning (kripto para madenciliği) sistemini anlayabiliyor ve bitcoin kazanma imkanına erişebiliyorsunuz. Oyuna üye olduğunuzda, size bedelsiz bir şekilde bin watt gücünde elektrik ve 10 GH/s’lik güç veriliyor ve eklentilerin size yetmediği durumlarda “shop” butonunu kullanarak marketleri ziyaret edebiliyor, daha yükseklerini alabiliyorsunuz.  Market ürünlerinin ücretleri size yüksek gelirse, “trade” sekmesinde yer alan ve kullanıcıların satışa sundukları ikinci el eklentileri satın alabiliyorsunuz.