Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi (3)3

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi

Abone Ol 

Genç, yaşlı ya da çocuk farketmiyor. Çizgi film ya da animasyonlar hepimizin izleyebileceği içerikler arasında yer alıyor. Çizgi filmlerin bizleri rahatlatan yanından ziyade hayal dünyamızı da genişletiyor. Animasyon dizi ya da filmleri ise çocukların değil de daha çok yetişkilnlerin izleyebileceği türde oluyor.

Peki sizce ilk çizgi film ne zaman yapıldı? İşte sorunun cevabı! 1892 yılında Charles-Emile Reynaud isimli kişi tarafından yayınlandı. Büyük başarısına rağmen Charles – Emile, sinema alanında adeta kenara atıldı. Fakat şu an yine animasyonlar revaçta. Netflix gibi modern içerik sağlayıcıları tıpkı çocuklar gibi yetişkinlerinde kafasını rahatlatmak için animasyon filmleri çekiyorlar. Bizler ise çocukluk dönemimize dönmek istediğimiz bu zorlu günlerde elimizde bir fincan çikolatalı süt ile televizyon karşısına geçip en güzel animasyon filmleri izleme keyfine ulaşabiliriz. İşte, sevebileceğiniz birbirinden kaliteli 5 animasyon filmi…

The Queen’s Corgi

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi (4)

The Queens’s Corgi isimli animasyon filmi ile karşınızdayız. Hikaye, II. Elizabeth’in köpeği çevresinde dönüyor. Corgi cinsi olan bu köpeğin adı ise Rex. Başarılı olmak için kendisini Londra sokaklarında bulan Rex, güvenli şekilde eve dönmeye çalışmasını konu alıyor. Londra sokakları ise tehlikelidir. Onu birçok tehlike karşılar. Rex, bu serüvende diğer köpeklerle iletişim kuracağı gibi kendisini de oldukça fazla tanıyacak.

Spycies

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi (5)

Aksiyon ve gizem dolu Spycies filminde Vladimir en gizemli vakayı dahi çözebilecek düzeydedir. Zeki ancak hayalperest olan partlerle çalışmak da inanılmaz. Soruşturmaları bitirmek ve suçlu kişileri hızlıca yakalamak için uğraşan Hector ve Vladimir resmen birer takım olmak zorundalar.

The Addams Family

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi (3)

İşte karşınızda diğer kaliteli bir film. Filmin konusu ise sıradışı olan aile sıradan insanlar tarafından elbette garip şekilde görünüyor. Aslında çok da tuhaf değiller. Tepedeki uzak evlerinde mutlu olan aileyi bakın neler bekliyor…

Salma’s Big Wish

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi (2)

İşte bir diğer kaliteli animasyon filmi ile karşınızdayız. Bu animasyon filminde ise baş karakterimizin adı: Salma. Salma 16 yıldır gerçek ailesini bulmaya çalışıyor. Ailesini bulmak isteyen Salma, ölüler diyarına gitmeye karar verir. Heyecan dolu bu filmi izlemeyi kaçırmayın.

Wonder Park

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Animasyon Filmi (1)

Worder Park… Çekim kalitesinin en iyi olduğu animasyon filmleri arasında yer alıyor. Karakterimizin adı June, küçükken hayallerini süsleyen eğlence parkını kurmak için arkadaşları ile verdiği bu mücadeleyi anlatıyor.

Sizlere bu yazımızda birbirinden eğlenceli ve yetişkinlerin de izleyebileceği 5 animasyon filmini derledik.

The following two tabs change content below.
blank

Hakkı TUTAR

Hakkı Tutar - Yazar, Eğitmen ve Sporcu. Mizah.org'da Sorumlu Editör.
Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir