Justin Heister Corona İçin Hatıra Para Bastırdı

Mizahi para tasarımları ile bilinen ünlü tasarımcı Justin Heister, şimdiyse etkisini sürdürmekte olan korona virüs adına madeni bir para tasarladı. Bu tasarladığı madeni para, dikkatleri üzerine çekmeyi kolayca başardı.

Korona Virüs Nedeniyle Bastırılan Madeni Para

Kendine has tasarladığı komik ve bir o kadar güzel madeni paralarıyla tanınmayı başaran Justin Heister, bu zor zamanda da yüzleri güldüren bir tasarıma imza attı. Justin Heister, hali hazırda etkisini sürdürmekte olan korona virüs adına madeni bir para tasarladı.

Madeni Paranın Özellikleri

Oldukça dikkat çeken bu madeni para, 39 milimetre karelik bir ölçüye sahiptir. Madeni paranın diğer bir önemli özelliği ise üzerinde yer alan ve bizlere korona virüs süresince çekmekte olduğumuz acıları ve zorlukları anlatan resimler ve çizimlerdir.

Madeni Para Üzerinde Bulunan Diğer Detaylar

İlgiyi üstüne çekmeyi başaran bu Corona Virüs Hatıra Parası üzerinde yer alan diğer detaylar ise izolasyon, sosyal mesafe ve tuvalet kağıtlarının stoklanması gibi bu zor günleri simgeleyen ifadelerdir. Madeni paraların demirden yapılmış olması bilinmesi gereken bir diğer noktadır.

Birçok farklı çeşidi bulunan paralardan birinin üzerinde daha farklı yazılar ve işaretler bulunmaktadır. Bu parada yazılan cümleler ‘ Sosyal Mesafeyi Koru’, ‘ İzolasyonu Koru’, ‘ Ellerini Yıka’ ve ‘ Beylikdüzü escort sibez.com Tuvalet Kağıdı Stokla’ gibi korona virüsten korunmaya yönlendiren ve önem arz eden cümlelerdir.