Sosyal Medya Hesapları ve Mizah Sayfaları

instagram-twitter-sayfalari-hesaplari

İnstagram, Twitter Hesapları ve Mizah sayfaları adlı bu konumuza değinmeden önce, biraz eskilere gidip bu sektörün başladığı günlere değinmek istiyorum. Son yıllarda gittikçe popüler hale gelen sosyal medya araçları, neredeyse herkes için vazgeçilmez olmuş durumda. Artık herkes çevrimiçi bir şekilde arkadaşları, yakınları ve dostlarıyla resimler paylaşıyor, ziyaret ettiği lokasyon ve farklı konumları iletebiliyor, görüntülü bir şekilde sınırsız şekilde görüşüp anlık mesajlaşabiliyor.

Bu sosyal mecralar sistemsel olarak birbirlerine benziyor olsa da, işleyiş olarak birbirlerinden ayrılıyor. Örneğin; İnstagram ilk başlarda sadece resim paylaşma platformu olarak ortaya çıkmış olsa dahi, şu anda mesajlaşmaya ve hatta görüntülü görüşmeye kadar birçok farklı eklentiyi bünyesinde bulundurmaktadır.

Bir başka örnek iste Twitter platformu daha çok insanların hashtag denilen “#” italik kareye benzeyen sembol sayesinde aynı düşünceyi popüler hale getirip, konu ile ilgili birim ve kişilere iletmek için kullanıyor. Bir diğer popüler sosyal mecra olan ve aslında bu sektörün en eskisi diyebileceğim Facebook ise, tüm bu yukarıda saydığım özelliklerin yanı sıra, birbirinden farklı oyun şirketlerinin ürettiği oyunları sadece Facebook hesabımız ile giriş yaparak oynayabilmemize imkan sağlıyor.

Tüm bu yukarıda saymış olduğum sosyal medya platformlarında, kendi uzmanlıklarına göre ayrılmış, şirketleşmiş veya bireysel olarak yayın ve paylaşım yapan twitter fenomeni, instagram fenomeni ve facebook fenomeni sayfaları en yüksek takipçili hesaplar olarak günlük paylaşımlarda bulunuyor. Bu fenomen sayfaları takip eden kullanıcıların en merak ettiği konu ise; twitter takipçi arttırma ve instagram takipçi arttırma soruları şeklinde bize ulaşıyor. Aşağıdaki başlıkta twitter takipçi arttırma ve instagram takipçi arttırma konularına detaylı bir giriş yapacağız.

Nasıl Takipçi Kasılır [İnstagram ve Twitter]

Öncelikle takipçi nasıl kasılır veya takipçi nasıl arttırılır sorusunu cevaplamadan, şu konuya bir yanıt vermek istiyorum; “ Her bizi takip eden kişi gerçek mi?”. İşte bu noktada verilmesi gereken cevap şöyle olmalı, instagram bot takipçi ve twitter bot takipçi konusunda maalesef ilk iki sırada bulunan sosyal medya platformlarıdır. Biz eğer bir instagram fenomen hesap veya twitter fenomen hesap oluşturmak istiyor isek öncelikle, paylaşım yapacağımız sektörü veya konuya iyi hakim olduğumuzdan emin olmalıyız. İkinci aşamamız ise en azından başlangıç düzeyinde fotoşop (photoshop) vb. tarzda bir resim düzenleyici programı kullanıyor olabilmemiz gerekiyor. İnstagram takipçi nasıl kasılır sorusunun en can alıcı cevabı; özgün içerikler üreterek doğru hashtag kullanımı ile belirli bir müddet sıkılmadan, devamlı yeni ve özgün içerikler paylaşarak olacaktır.

Bir diğer metot ise, bu işlemi profesyonel olarak yapan şirketler ve yardımcı hesaplardır. İnstagram hesap, takipçi kasımı ve twitter hesap, takipçi kasımı işlemini yüksek takipçili hesaplar kullanarak, çekiliş ile takipçi gönderme yapılıyor ve bu da sizin hesabınızın kısa bir sürede yüksek sayıda takipçiye nasıl sahip olunur, fenomen nasıl olunur veya nasıl fenomen olunur sorularınıza cevap vermiş oluyor.

Biz mizah.org ailesi olarak; ismimiz ve ilkemiz doğrultusunda, instagram mizah sayfaları ve twitter mizah sayfaları örneklerinden yola çıkacağız.

İnstagram Mizah Sayfaları

İnstagram denince ilk akla yüksek takipçileri olan fenomen mizah sayfaları geliyor, takipçi sayıları milyonları bulan bu instagram mizah sayfaları, takipçilerine birbirinden farklı birçok güncel ve özgün paylaşımlar için adeta birbirleriyle yarış ediyorlar. Her biri kendine ait bir metodu uygulayarak; örneğin yabancı mizah sayfaları gönderilerini Türkçeye uyarlayarak veya yeni bir instagram gönderisi hazırlayarak sayfalarını sürekli güncel tutuyorlar. Burada önemli olan iki husus, eğer siz instagram mizah sayfası açmayı planlıyorsanız ilk olarak rakiplerinizin gönderilerini sürekli takip ediyor olmanız ve en önemlisi de kendiniz birkaç gönderi oluşturup farklılaşmak durumundasınız.

Bilindiği üzere, siz eğer ki takipçinizin daha önce başka bir sayfada gördüğü paylaşımı tekrar paylaşırsanız, takipçinizin ilgisini çekemeyip aksine sizin güncel olmayan bir hesap ve ayrıca çalıntı içerikler paylaştığınızı düşünmesine yol açacaktır.

Mizah hesaplarında paylaşılacak içerikleri direkt olarak instagram fenomen sayfalardan almak yerine diğer sosyal medya platformlarından yada internet üzerinde özgün paylaşımlar yapan örneğin; youtube kanalları veya mizah bloglarından elde edebilirsiniz.

İnstagram mizah sayfaları hakkında uzun uzaya yazılabilir ancak biz en kısa yoldan işin özetini sizlerle paylaşmaya çalıştık, aşağıda twitter mizah sayfaları başlığımız ile devam edebilirsiniz.

Twitter Mizah Sayfaları

Twitter üzerinde açılmış, twitter mizah sayfaları konsept olarak instagramın aksine biraz daha siyasi ve karamizah kültürüne yakın şekilde karşımıza çıkıyor. Twitter fenomen hesaplar mizah içeriğine görsel paylaşımdan ziyade daha çok nükteli kelimeler kullanarak “bkz. Cem Yılmaz” tarzında işleyişlerine ve paylaşımlarına devam ediyorlar. Eğer siz görsel üretmek konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyor iseniz, size tavsiyemiz kendinize twitter mizah sayfası oluşturmanız ve bu yönde paylaşımlar yapmanız olacaktır.

Bu durumda kitlenizi büyütürken yukarıda da bahsettiğimiz hashtag ”#” ve özgün cümleler dışında bir ihtiyacınız olmayacaktır. Her ne kadar görsel içerikler kullanıcıyı cezbediyor olsa da yazılı içerikleriniz de oldukça ilgi çekici olacaktır.

İnstagram – Twitter Hesabı Satın Al

Bu başlığı sonradan ekleme gereği duymamızın sebebi, tüm yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemlere ek olarak, instagram hesap kasma ve twitter hesap kasma ile ilgilenecek vakti olmayan kişiler instagram hesap satın alarak veya twitter hesap satın alarak paylaşımlarına ve instagramdan para nasıl kazanılır ve twitterdan para nasıl kazanılır sorularına cevap bulmuş oluyorlar.

İnstagram hesabı satın almak tek başına bir çözüm elbette ki değil ancak başlangıçta kitle büyütme ile geçireceğiniz zamanınızı, instagram hesabı satın alarak kendinize bir miktar daha fazla vakit ayırabilmiş oluyorsunuz. Sıfırdan instagram sayfası açmak yada sıfırdan twitter hesabı açmak yerine, instagram sayfası satın al veya twitter sayfası satın al şeklinde arama motorlarında arama yaptığınızda kuşkusuz ilk sıralarda karşımıza bu sektörde en eski ve en kaliteli Pazar haline gelmiş r10.net forumu çıkıyor.

R10.net yanı sıra instagram ve twitter hesabı satın alabileceğiniz birçok farklı forum veya platform tabi ki bulunuyor, burada önemli olan ve dikkat etmeniz gereken husus aldığınız kişi güvenilir bir satıcı mı veya alacağınız hesabın ilk maili yani instagram kurucu maili ile mi teslim edeceğine emin olmanız gerekmektedir. İnstagram ilk mail nedir, instagram kurucu mail nedir veya instagram kurucu mail neden önemlidir diye soracak olursanız, kısaca değinmek isterim.

İnstagram kurucu mail hesap ilk oluşturulurken site üzerinden veya uygulama üzerinden kayıt edilen mail adresidir.

İnstagram İlk Mail veya Kurucu Mail Neden Önemli

Peki instagram ilk mail neden önemli, bu hususta satın aldığınız kişi size instagram kurucu maili veya instagram ilk maili teslim etmemesi halinde, size vermiş olduğu hesabı instagram kurucu mail ile çok kısa bir sürede hesabı sizden geri alabilir. Tabii ki böyle bir durumda hem hesabınız gitmiş, hemde paranız gitmiş olacaktır.

Lütfen bu tip durumlar ile karşılaşmamak için, öncelikle instagram hesap satın alacağınız kişiyi doğru seçmeli, hem de size sunduğu hesabı iyice incelemelisiniz.

İnstagram Kurucu Mail Öğrenme

İnstagram kurucu mail nasıl öğrenilir? En basit şekliyle, hesaba giriş yapıldıktan sonra sırasıyla; Ayarlar> Güvenlik> Verilerine Eriş> ve karşımıza çıkan sayfadan “Önceki e-posta adresleri” kısmına giriyoruz, şayet orası boş ise size verilen mail, ilk maildir veya daha önce herhangi bir mail tanımlanmamıştır. Bu durumda hesap bir nebze daha güvenli şekilde görülebilir.

İnstagram ve Twitter sayfaları hakkında aktarmak istediğim birçok konuya kısa kısa da olsa değindim. Yukarıdaki başlıklar hakkında merak ettiğiniz veya sormak isteğiniz herhangi bir konu olduğunda, aşağıdan yorum yapabilir, aynı zamanda iletişim sayfamız üzerinden bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Not: İnstagram ve Twitter fenomen sayfa sahibi olmak keyifli, kazançlı ve eğlenceli bir iştir, önce bilgilenip sonrasında bu sektöre küçükte olsa bir adım atabilirsiniz.