Hazal Kaya Sinemaya Geri Dönüyor

Kasım ayı içerisinde çocuğu Fikret Ali ile annelik mutluluğunu yaşayan güzel oyuncu Hazal Kaya, yeni projesini de sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu. Hazal Kaya sinemaya geri dönüyor ve güzel yıldız “Benden Ne Olur” isimli filmde rol alacağını ilan etti.

Oğlu Fikret Ali’nin doğumundan sonra tüm zamanını yedi aylık bebeği ile geçiren Hazal Kaya tekrar setlere dönmeye hazırlanıyor. Instagram hesabı üzerinden müjdeli haberi paylaşan Kaya, yazar Aslı Kızmaz’a ait Benden Ne Olur kitabından uyarlaması yapılacak filmde Sertab karakterine hayat verecek.

Yaptığı Açıklamalar

Hazal Kaya açıklamasında, Aslı Kızmaz ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı da paylaşarak, “Fotoğrafta gördüğünüz bu iki kadın, bu fotoğrafı paylaşarak açıklama yapmak için deliriyor. Aslı, bana kitabı bir oku dediğinden beri Sertab’ı ben oynayacağım diye söylüyordum” ifadelerine yer verdi.

Hazal Kaya, açıklamasının devamında “Hamile kaldım, bu rolü başka biri oynayacak diye hasetlendiğim sırada film ertelendi. Sonuçta Sertab rolü benim arkadaşlar, ben canlandıracağım. Benden Ne Olur çok yakında sette” dedi.

Eserin Konusu

Benden Ne Olur, yaşamı boyu büyük işlere imza atan kadınları eleştirerek, hayatta sahip olduğu yeri arayan gözü kara cesur bir kadının öyküsünü konu alıyor. Bu anlamda bir kadının hem eğlence, hem aşk ve hem de iş hayatını birlikte işleyen eser, sürükleyici bir hikayeyi okuyucu ile paylaşıyor.