Good Girls’e Dördüncü Sezon Onayı

Geçtiğimiz günlerde NBC, sevilen dizi Good Girls’ün dördüncü sezonu için devam kararı verdi. İzleyiciyi sevindiren haber, üçüncü sezonun, Koronavirüs pandemisi sebebiyle durması ve ardından erken final yapmasının hemen ardından good girls’e dördüncü sezon onayı gelmiş oldu.

İzleyicileri Sevindiren Haber

Dramatik dizinin üçüncü sezonu, 3 Mayıs’ta final yaptı. Mecburi final ile sezon yalnızca 11 bölüm sürebildi. Ekranların sevilen dizisi, yaklaşık 1 milyon seyirciye sahip. Şu an ise Netflix’te bulunan ilk iki sezon çoklu platform üzerinden görüntülemede çok iyi performans gösteriyor.

Başrollerinde Christina Hendricks, Retta ve Mae Whitman’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda, Reno Wilson, Lidya Jewett, Manny Montana, Isaiah Stannard ve Matthew Lillard gibi ünlü isimler de bulunuyor.

NBC Birçok Dizi İçin Devam Kararı Aldı

NBC, yüksek performans gösteren birçok dizisi için de devam kararı verdi. Chicago aksiyon dizi serisi ve Law & Order: SVU, Dick Wolf’un Universal Television’da ki yeni anlaşmasına ek olarak üç sezon olarak yenilendi. Aynı zamanda, tıbbi drama olan New Amsterdam için üç sezon devam kararı verildi. This Is Us dizisi adına daha öncelerde verilmiş olan üç sezon yenilenme kararına göre dizinin ilk sezonu bu sene yayınlanacak.

NBC’den henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen yeni sezon da onay alması beklenen diğer diziler ise; Perfect Harmony, Lincoln Rhyme: Hunt for the bone collector, Manifest, Indebted ve Zoey’s Extraordinary Playlist olarak tahmin ediliyor.