Friends Çekimleri Corona Engeline Takıldı

Bir döneme damgasını vuran Friends dizisinin 16 yıl sonra özel bir bölüm ile ekranlara gelmesi planlana Friends çekimleri corona virüs nedeniyle yaz aylarına ertelendi..

Efsane Dizi Yazın Özel Bölümü İle Ekranlara Gelecek

1994 yılında ilk kez yayınlanmaya başlayan ve 10 sene boyunca büyük ilgi gören efsane gençlik dizisi Firends’in 16 yıl sonra aynı oyuncuları ile özle çekiminin yapılması planlanıyordu. Fakat corona virüs nedeniyle Amerika’da ki film ve dizi endüstrisinin tamamen durması ile dizinin özel bölümünün çekimine bir türlü başlanamamıştı.

Hatta dizinin hayranları bu projenin 2020 yılına yetişemeyeceği haberleri ile büyük bir üzüntü duymuştu. Fakat Friends dizisinin özel bölümü ile ilgili olarak sevindirici gelişmeyi filmin yapım şirketi WarnerMedia Entertainment verdi. Buna göre dizinin çekimleri yaz aylarında yapılarak 2020 yılı içerisinde HBO Max kanalından izleyicilerle buluşacak.

27 Mayısta Lansman Yapılacak

Efsane dizi Friends’in özel bölümün ilişkin diğer bir mutlu edecek açıklamada geldi. Buna göre 27 Mayıs tarihinde Friends dizisi özel bölümünün tam kadrosu düzenlenecek tanıtımda izleyicilerle buluşacak. Dizi yayınlandığı 10 sene boyunca büyük ilgi görmüş ve 90’lı yıllara damgasını vurmuştu. Dizinin özel bölümüne ilişkin herhangi bir bilgi paylaşılmazken bu bölümün bir sineme filmi tanında ve uzunluğunda olacağı konuşuluyor. Bu özel bölümde dizide 1994 ve 2004 arasında bulunan birçok oyuncunun yer alacağı belirtiliyor.