En Komik Animasyon Filmleri

mizah-en-komik-animasyon-filmleri

Günümüzün eğlenceli en komik animasyon filmleri gelişen teknolojiyle beraber görsel olarak doygunluk kazandıran ve içinde olduğumuzu hissettirmemizi sağlar. Bu animasyon filmlerinden en çok sevilenlerden sizlere derledik.

En Komik Animasyon Filmleri Listesi

Peki sizin ailecek izlemeyi sevdiğiniz animasyon filmleri hangisi?

1- Shrek

Devler hepimizi korkutur ama bu animasyon filmi hepimizi devlere karşı bir sempatimi oluşturur. Yeşil renkli dev ve ekürisi eşekle beraber maceradan maceraya atılırlar. Gülen bir kurabiye, çizmeli bir kedi, ejderha ve Prenses Fiona ile beraber Yeşil renkli dostumuz olaylardan olaylara koşarlar. Bitmek bilmeyen sorunlarıyla uğraşırlarken hepimizi kahkahaya boğarlar. Ejderha ve eşeğin birbirlerini sevmeleri, Shrek, Prenses Fiona’nın aşk öpücüğüyle onu da bir yeşil deve çeviren başkahramanımız yeryüzündeki aşkını bulur. Birbirinden ilginç karakterler kötü prense karşı savaşını konu alırlar.

2- Kung Fu Panda

https://www.youtube.com/watch?v=6r6bvO2SvKI

Bir pandanın kung fu olduğunu düşünebilir misiniz? Bu filmi izledikten sonra şaşırmayacaksınız. Çekirge, kaplan, kaplumbağa, leylek ve maymununun olduğu bir kung fu takımı bizlerin aksine çok daha iyiler bu kung fu konusunda. Yemek yemekten başka bir şey yapamayan tatlı pandamız bir gün şenliğe katılmak ister ve alınmaz. Gizli yollardan girmek isteyen pandamız havai fişekleri yanlışlıkla patlatır ve şenliğe patlamayla beraber girer. Ustaları olan kaplumbağa kung fu takımının başı olarak pandayı seçer ve herkes yatmaktan başka bir şey yapmayan pandaya şaşırır. Ve bizler de bu tembel pandanın bir kung fu ustası olmasını hayranlıkla izleriz.

3- Minyonlar | En Komik Animasyon Filmleri

Ne konuştuklarını anlamasak da birbiriyle farklı bir dille anlaşmaları bizleri gülmekten öldürür. Zaten sarı ve küçük karakterler olan minyonlar sadece görünüşüyle tatlılar ve izleyicilerin sevmesini sağlarlar. Maceradan maceraya atılırlar. Diyalogları bizlere bir şey anlatmasa da yaptıkları işler epey büyük işlerdir ve bizi direk maceraya atarlar.

4- Yukarı Bak | Up

Sizce bir ev balonlarla uçar mı? Tabi ki ilk önce şaşırırsınız ama izleyince uçabileceğini görürsünüz. Eşi vefat eden amcamız torunuyla beraber uzun bir yolculuğa çıkarlar ve evi uçururlar. Havada yolculuk eden evimiz izleyicileri şaşkına çevirse de hepimiz hayranlığını toplar ve izleyicilerin meraklanmasına yol açar.