Dakato Johnson Yeni Projesi

Daha önce Grinin Elli Tonu filmi ile tanıdığımız ve pek çok hayran kitlesi oluşturan Dakato Johnson yeni bir proje için görüşme sağlıyor.

Henüz Görüşmeler Yapılıyor

Grinin Elli Tonunda oyunculuk performansı ile büyüleyen Johnson bu süreçte hem hayran kitlesini arttırdı hem de oyunculuk kalitesini daha da geliştirmeyi başardı. Ünlü yönetmen Olivia Wilde yeni projesi için birçok isim ile görüşme.

Bu kişilerden bir tanesi de Johnson oldu. Film eleştirmenleri bu yapımda Johnson’ın oynaması filmin kalitesini arttıracağı yönünde. Filmde Shia LaBeouf, Florence Pugh ve Chris Pine gibi ünlü yıldızlar da mevcut. Bu kadroya Johnson’ın da katılması ile film kadrosu tam anlamı ile kıvamını almış olacak. Görüşmelerin halen devam ettiğini belirten yetkililer bu süreçte hem film konusu hem de film ile ilgili çok fazla detay bilgiler paylaşmıyor. Anlaşmalar tamamen imzalandıktan sonra bu süreç hakkında da bilgi sahibi olacağız.

Yeni Proje Bir Psikolojik Gerilim

Yeni projenin adı Don’t Worry Darling olarak geçiyor. Filmde Johnson eğer anlaşabilirse 1950’li yıllara yaşayan bir ev kadınını canlandıracak. Kendi iç dünyasında mutsuz olan bu genç ev kadının o dönemde yaşadığı ilişkileri ve yaşadıkları süreç anlatılacak. Film hakkında henüz detaylı bir açıklama paylaşmayan yetkililer genç ve mutsuz olan ev kadınının bazı olaylar yaşayarak hayatını sorgulayacağı ve bu süreci kendini geliştirmek için kullanacağını belirtiyor.