Anneme Sevgilim Olduğunu Nasıl Söyleyebilirim?

Anneme Sevgilim Olduğunu Nasıl Söyleyebilirim?

Anneme sevgilim olduğunu nasıl söyleyebilirim şeklinde arama yapan kullanıcılarımız için en büyük rehber niteliğindeki içeriği hazırladık. Eğer sevgiliniz varsa ve annenize söylemekte gerçekten büyük zorluklar yaşıyorsanız mutlaka bu içeriği incelemelisiniz. Ailenize ve özellikle annenize karşı nasıl yaklaşmanız gerektiğini, annenize bu konuyu nasıl açacağınızı ve hangi cümleye karşı hangi cümleyi kurabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. O sebeple bu içeriği çok dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

Eğer Avrupa ve Amerika gibi bölgelerde yaşamıyorsanız annenize sevgilinizin olduğunu söylemek zordur, evet bunu kabul etmeliyiz. Bu sebeple bu zorluğu en doğru şekilde çözüme kavuşturmak, bu sorunun ustalıkla üstesinden gelmek gerekir. O sebeple Türk annelerinin size vereceği tepkiyi az çok tahmin edebiliyor olmalı, vereceği tepkiye karşı annenizi yumuşatabilecek tepkileri geliştirmeli ve önceden bu duruma tam manası ile hazırlıklı olmanız gerekiyor. O halde hemen konunun detayına inelim ve işin en püf noktalarını öğrenelim!

Annemi Kızdırmadan Sevgilim Olduğunu Nasıl Söylerim?

Annenizi kızdırmadan sevgilinizin olduğunu söylemenin en kolay yolu, annenizin anlık sinir durumlarında ne tür tepkiler verebileceğini biliyor olmalısınız. Yani öncelikle annenizin sinirli bir yapısı varsa, mutlaka onu telkin edecek, sakinleştirecek ve yumuşatacak cümlelerle başlamalısınız. Örnek vermek gerekirse:

“Annecim, biliyorsun artık genç bir kızım/erkeğim. Yeni insanlarla tanışıyor ve kimisi ile arkadaş oluyorum kimisinden hoşlanıyorum. Bir kız/erkek var ve bana karşı gerçekten çok duygusal davranıyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Karşılıksız kalarak derslerime öncelik vermek istiyorum ancak bir taraftan da gönlümün kontrolünü kaybeder gibi oluyorum. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?”

sevgilim-oldugunu-nasil-soyleyebilirim

Bu ve buna benzer bir cümle ile annenize kendinizi açtığınızda annenizin çok büyük ihtimalle kızmak gibi bir ihtimali kalmayacaktır. Çünkü siz annenize göre hatalı olacak bir davranışta bulunmadınız. Hayatta her zaman karşılaşabileceğiniz bir durum ile karşılaştınız ve bu durum karşısında ne yapmanız gerektiğini annenize danıştınız. Bu durum ve sorunuz karşısında annenizin çok büyük ihtimalle ki bu yaşa göre de değişebilecek bir durumdur ancak eğer yaşınız 18’den küçükse uzak durup derslerinize ağırlık vermeniz gerektiği olacaktır.

Ancak evlilik yaşına gelmiş, okulunu başarılı bir şekilde tamamlamış ve iş hayatına atılmışsanız artık annenizin sizin için tek önerebileceği şey güzel ve mutlu bir evlilik olacağı için çok büyük ihtimalle karşılık vermenizi isteyecektir. Eğer genç bir arkadaşımızsanız annenizin tepkisi biraz daha sert olacaktır ki bu sertliğin amacı sizi korkutmak değil eğitim hayatınıza biraz daha ağırlık vermeniz gerektiğidir.

Sevgilimi Aileme Nasıl Söyleyebilirim?

Sevgilimi aileme nasıl söyleyebilirim şeklinde arama motorlarında arama yapan kullanıcılarımız için birebir rehber niteliği olacak bu içeriği pür dikkat incelemelisiniz. Zira annenizi ve ailenizi etkilemenin ve onları bir şekilde ikna etmenin hatta söylerken dahi kızmamalarını sağlamanın yollarını bir bir anlatıyoruz!