Ankara ve İstanbul Coffee Festival Tarihleri Açıklandı

Her sene oldukça yoğun katılım ve ilgi gören Ankara ve İstanbul Coffee Festival tarihleri bu yıl içinde belli oldu. Söz konusu festivaller Eylül ayı itibariyle düzenlenecekler.

Yoğun İlgi

Söz konusu festivaller kapsamında Eylül ayı içerisinde Ankara ve İstanbul’da kahve severler ile buluşmaya hazırlanan Dream Sales Machine oldukça yoğun ilgi görüyor.

Halen daha etkileri süren salgın hastalık ile ilgili de açıklamalar yapan Festival yöneticilerinden İlker Akar ise, kendilerininde hizmet sektörü olarak salgın hastalık sürecinden olumsuz manada etkilendiklerini, bu süreç ile birlikte elbette bazı önlemlerin alınacağını, insanların özellikle toplu olarak bir araya geleceği etkinlik ve çalışmalarda kendilerinin daha güvende olabilmeleri adına hem güvenlik hem de hijyen önlemlerinin hızlı bir şekilde hayatımıza gireceğini belirtti.

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak mı?

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sözlerine de değinen İlker Akar, “Hiçbir şeyin bundan sonra eskisi gibi olmayacağına dair sözler söyleniyor, bana göre her şey yine eskisi gibi olacak ve olmaya devam edecek ancak bizim davranışlarımız farklılaşacak.

Bu kapsamda bizim etkinliklerimize giriş yaparken de var olan giriş güvenlik prosedürlerine ek olarak bazı yeni hijyen kuralları ve bunlara dair uygulamalar olacak. Belki giriş alanların da sterilizasyon kapıları yer alacak. Biz de böylece gerekli önlemleri daha sıkı alacağız” dedi.