blank

Alec Baldwin Sinemaya Geri Dönüyor

Abone Ol 

Usta oyuncu Alec Baldwin uzun bir aradan sonra kanun kaçağının canlandıracağı bir film projesi ile tekrar seyirci ile buluşmanın planlarını yapıyor.

Senaryoda Kendisi de Yer Alıyor

Hollywood’da birçok yapımda yer alan ve sahip olduğu kariyer ile en başarılı oyuncular arasında yer alan Alec Baldwin kendi fikirlerinden yola çıkılan bir senaryo ile tekrar sinemaya geri dönüş yapıyor. Joel Souza ve Alec Baldwin’in hikâyesine dayanan bağımsız Western filminin isminin ise ‘’Rust’’ olmasına karar verildi.

Usta oyuncu bu filmde hem yapımcı hem de oyuncu olarak yer alacağını açıkladı. Baldwin bu filmde hafızasında yaşadığı sorunlar nedeniyle ünlenmiş bir kanun kaçağı olan Harland Rust karakterine hayat verecek. Başarılı oyuncunun bu yeni filmi uzun bir aradan sonra başrol olarak çıkacak ilk filmi olarak dikkate çekiyor.blank

Film Çekimleri Eylül Ayında Başlıyor

Dünya genelinde yaşanan pandemi süreci dolayısıyla filmin çekimlerine en iyi ihtimalle 2020 yılının Eylül ayında başlanması planlanıyor. Normalde Rust filmi için 2020 yılında çekimleri tamamlanarak vizyona girmesi planlanıyordu. Fakat corona virüs salgınının tüm dünyayı etkilemesi ve bu etkinin ABD’de üst seviyede yaşanması ile çekimlerin ertelendiği açıklandı. Ayrıca ABD’de yaşanan ırkçılık karşıtı gösterilerle birlikte filmin çekimlerinin başlamasının daha da sarkabileceği ifade ediliyor. Filmin nasıl bir başarı yakalayacağı ve bütçesinin ne olacağı ise sinemaseverlerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor.

The following two tabs change content below.
blank

Hakkı TUTAR

Hakkı Tutar - Yazar, Eğitmen ve Sporcu. Mizah.org'da Sorumlu Editör.
Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir