4 Adımda Ailecek Evde Oynanan Oyunlar Listesi!

mizah-4-adimda-ailecek-evde-oynanan-oyunlar-listesi

Evde oynanan oyunlar aileler için aslında en güzel vakitlerine ortam hazırlıyor. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birbirinden uzaklaşan aile fertleri için çok kıymetli desek abartmış da olmayız.

Ailecek bir araya geldiniz ve değişik bir şeyler yapmak istiyorsunuz… Aile fertlerinde her yaş aralığı var ve orta yolu bulmanız gerekli… Peki bu durumda hangi oyunu oynamak istersiniz? Aslında evde oyun oynarken büyüklerde çocukluğuna dönmek ister. Kimse olduğu yerde elini bağlayıp gülmekten kendi alı koymak istemez. İşte bu yüzden size bu konuda birkaç tavsiye oyunumuz olacak. Bakalım beğenecek misiniz?

Evde Oynanan Oyunlar Ailecek Can Sıkıntısına Son Veriyor!

mizah-4-adimda-ailecek-evde-oynanan-oyunlar-listesi-2

Ailecek bir araya geldiniz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz! Evde devamlı ailesi ile vakit geçirip oynamak isteyen bir de çocuk varsa o zaman bir kere daha düşünmelisiniz… Sizin için oldukça değerli olan konu keyifli ve farklı vakit geçirmektir. Çocuğunuzla ayıracağınız bu özel zaman dilimi belki de hafızasına derinlemesine kazınacaktır. İşte o zaman ihtiyacınız olan tek şey isabetli olan oyunu bulmaktır. O halde gelin sizin için en uygun oyunu seçelim!

1- Evde Oynanabilen Oyunlar 4 Kişilik| Çorapla Kartopu

mizah-4-adimda-ailecek-evde-oynanan-oyunlar-listesi

Evde 3-5 yaş arası çocuk var ise eğlenmenin en kolay yolu çorapla kar topu oynamaktır. Özellikle küçük çocukların koşturmacası kahkahası oyun esnasında aileler için görülmeye değerdir.

2- Evde Oynanabilen Oyunlar 5 Kişilik| İsim Şehir

Ailecek toplandınız ve çocuklarınız okuma yazma biliyorsa onlara mutlaka isim şehir oynamayı öğretin. Hem zaman kontrolü hem odaklanma hem de hafıza geliştirme çözüm üretme konusunda oldukça başarılı bir seçim olacaktır.

3- Evde Oynanan Oyunlar 2 Kişilik| Sessiz Sinema

mizah-4-adimda-ailecek-evde-oynanan-oyunlar-listesi

Orta okul lise çağlarında çocuklu aileler için en keyifli oyunlardan birisi de sessiz sinemadır. Kelime dağarcığı geliştirme düşündüğünü ifade edebilme yetisi kazandırır.

4- Ve Bonus🥳 Saklambaç🧐

mizah-4-adimda-ailecek-evde-oynanan-oyunlar-listesi

Anne baba ve minik çocuğunuz… Evde oyun oynamak istiyorsanız sırayla evin belirli yerlerinde saklanabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Özellikle aradığına hemen sahip olmak isteyen çocuklarda sabretmeyi öğretmek ve aradığını bulmak için kendine güvenmek konusunda oldukça yardımcı bir oyundur. Eğer ailecek sanata düşkünlüğünüz var mutlaka not düşelim çünkü  “Nereye Gidiyoruz Oyunu Artık Youtube da!”