1 Ay Sürecek Yeditepe Konserleri Müzik Şöleni Ajda Pekkan ile Başladı

İstanbul’da yapılması planlanan konserlerin ilk gününde oldukça eğlenceli dakikalar yaşandı. Türk müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Ajda Pekkan, dinleyicileri ile Yeditepe konserleri etkinliğinin ilk gününde buluştu. Dinleyicilerine unutulmaz dakikalar yaşatan ve güzel sesiyle yeniden binlerce kişiyi büyüleyen Ajda Pekkan, performansını sergilerken çeşitli açıklamalar da bulundu.

Cumhurbaşkanına teşekkürlerini ileten Ajda Pekkan, kendilerine böyle bir konser olanağı sunulduğu için mutlu olduklarını belirtti. Youtube kanallarından canlı olarak yayınlanan Yeditepe konserlerinin ilk gecesi saat 21.00’de ekranlara geldi. İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen konserlere devam edilecek.

Sanatçılar Sahne Almaya Devam edecek

Yeditepe konserleri kapsamında sanatçılar performanslarını sergilemeye devam edecek. Her gün saat 21.00’den itibaren Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak olan performanslarla vatandaşların eğlenmesi sağlanacak. Kuruçeşme bölgesinde gerçekleştirilecek olan etkinlikler kapsamında onlarca önemli sanatçı sahne alacak. Sahne alacak isimler arasında müzikseverlerin yakından tanıdığı önemli isimler de bulunuyor. Türk müziğinin tecrübeli isimlerinin sahne alacağı konserler, vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor.

Ünü İsimler Sahne Alacak

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen Yeditepe Konserleri, ilk gününde Ajda Pekkan ile başladı. İzleyicilerin kesintisiz olarak eğlendiren ve doyumsuz bir müzik zevki sunan Ajda Pekkan’dan sonra her gün farklı sanatçılar sahne alacak. Sahne alacak sanatçılar arasında Cengiz Kurtoğlu, Işın Karaca, Muazzez Ersoy, Çoşkun Sabah, Arif Susam ve Ümit Besen gibi önemli isimler bulunuyor.